Корзина
5 отзывов
+380673542452
Производители
Контакты
ПП ДКС-Моноліт
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380673511029Логіст
+380352520657Менеджер
+380673542452Адміністратор
Юля
УкраинаТернопольская областьТернопольвул.За Рудкою,33, оф.28(мікрорайон Новий Світ), склад Текстильна,28
Карта

Газобетонні блоки

Блоки СТОУНЛАЙТ  тм - це ні що інше, як блоки з газобетону, або газоблоки. Газобетон (газосилікат) - один з найпопулярніших будівельних матеріалів для зведення стін і перегородок в малоповерховому будівництві. Газоблок СТОУНЛАЙТ ™ - це пористий бетон, який виготовляється шляхом змішування цементу, води, кварцового піску, вапна і додавання алюмінієвої пудри як газообразователя. Для якості газобетону велике значення має використовується сировина і дотримання технології виробництва. От саме цим, в основному і відрізняється газобетон від різних виробників. Виробництво блоків СТОУНЛАЙТ ™ в м.Бровари відповідає європейським стандартам якості і всіма характеристиками.

Газобетон СТОУНЛАЙТ ™ за своїми властивостями набагато більш економічний, ніж традиційні матеріали для будівництва. Витрата коштів на будівництво, при використанні газобетону приблизно на 30% менше, ніж при використанні, наприклад, цегли.

в виде галереив виде списка

Властивості СТОУНЛАЙТ тм об'єднують комплекс переваг і характеристик наявних у цілої групи будівельних матеріалів:

  1. ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНІ властивості СТОУНЛАЙТ тм обумовлені пористою структурою. Огороджувальні конструкції з блоків СТОУНЛАЙТ тм в 3-5 разів тепліше цегельних. Взимку вони запобігають значні втрати тепла, а влітку дозволяють уникнути занадто високих температур, тобто створюють сприятливий мікроклімат. В процесі експлуатації таких конструкцій енерговитрати зменшуються на 25-30%. Використання клейового складу, а не будівельного розчину для кладки блоків СТОУНЛАЙТ тм підвищує термічний опір стіни на 20%.
  2. Оброблюваність. Блоки СТОУНЛАЙТ тм легко піддаються механічній обробці: їх можна пиляти, стругати, свердлити, фрезерувати, використовуючи при цьому звичайні інструменти, що застосовуються для обробки деревини. За допомогою ручної пилки блокам СТОУНЛАЙТ тм легко надати будь-яку конфігурацію, що вирішує питання добірних блоків, а також архітектурної виразності будівель. За допомогою побутової електродрилі зі змінними насадками можна легко прорізати канали і отвори під електропроводку, розетки, трубопроводи тощо
  3. МІЦНІСТЬ. Конструктивна міцність блоків СТОУНЛАЙТ тм - клас від B 1,5 до В3,5, а значить, їх можна використовувати в якості несучих стін при будівництві 2-3 поверхових об'єктів з пустотними плитами перекриття, а при каркасному і каркасно-монолітному будівництві (ненесучі стіни ) зводити будівлі без обмеження поверховості.
  4. Пожежобезпека. Блоки СТОУНЛАЙТ тм вогнестійкий, негорючий матеріал, на відміну від дерева, і відповідає першому ступеню вогнестійкості. Матеріал можна використовувати для теплової ізоляції промислового обладнання при температурі ізолюючої поверхні до +400 ° С.
  5. Морозостійкість. Висока морозостійкість блоків СТОУНЛАЙТ тм забезпечується капілярно-пористою будовою, що гарантує довговічність будівель і споруд навіть при будівництві в районах півночі.
  6. Екологічність. Блоки СТОУНЛАЙТ тм мають низький вміст природних радіонуклідів, не містять радіоактивних і канцерогенних речовин, важких металів та інших шкідливих речовин, що підтверджено відповідним санітарно-епідеміологічним висновком.
  7. ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ. Блоки СТОУНЛАЙТ тм надійно захищають від шумів. Особливо добре блоки СТОУНЛАЙТ тм поглинають низькі шумові частоти.