Корзина
5 отзывов
+380673542452
Производители
Контакты
ПП ДКС-Моноліт
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380673511029Логіст
+380352520657Менеджер
+380673542452Адміністратор
Юля
УкраинаТернопольская областьТернопольвул.За Рудкою,33, оф.28(мікрорайон Новий Світ), склад Текстильна,28
Карта

Професійні інструменти для роботи з газобетоном Protool (Німеччина)

Газобетон - це універсальний матеріал, який застосовується для зведення несучих і перегородкових стін котеджів, багатоповерхових будинків, а також нежитлових будівель. Завдяки пористій структурі, цей будматеріал відрізняється міцністю при порівняно малій вазі. Газобетонний блок (газобетон, газоблок) в процесі експлуатації демонструє відмінні енергоефективні характеристики по теплопровідності. Поверхня газобетону може бути гладкою або являти собою "пазо-гребневую" конструкцію.


Для забезпечення максимально продуктивної і комфортної роботи з газобетонними блоками, ми рекомендуємо Вам застосовувати спеціалізований інструмент. Коректне його використання дозволить звести нанівець ймовірність появи браку матеріалу і дефектів при зведенні стін і перегородок, зробити точну кладку і максимально заощадити Ваш час. Одним з найпопулярніших на сьогоднішній день є набір інструментів Protool (Німеччина).


В процесі роботи вам неодмінно знадобляться якісні куточки, ручні штроборізи, ковші-кельми, каретки, терки, гумові молотки і ножівки по газобетону. Вся перерахована продукція випускається в місті Київ, тому в нашій компанії ви можете придбати її на найбільш вигідних умовах.


Від якості використовуваного інструментарію безпосередньо залежить міцність і довговічність Вашого будови.

в виде галереив виде списка