Корзина
4 отзыва
+380673542452
Производители
Контакты
ПП ДКС-Моноліт
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380673511029Логіст
+380352520657Менеджер
+380673542452Адміністратор
Юля
УкраинаТернопольская областьТернопольвул.За Рудкою,33, оф.28(мікрорайон Новий Світ), склад Текстильна,28
Карта

Утеплення фасадів мінеральною базальною ватою

Утеплення фасадів мінеральною базальною ватою
Утеплення фасадів мінеральною базальною ватою , фото 2
  • Услуга

от 380 грн./кв.м

Утеплення фасадів мінеральною базальною ватою
от 380 грн./кв.м
УслугаУтеплення фасадів мінеральною базальною ватою
+380673511029
Логіст
  • +380352520657 Менеджер
  • +380673542452 Адміністратор
+380673511029
Логіст
  • +380352520657 Менеджер
  • +380673542452 Адміністратор
  • График работы
  • Адрес и контакты

Утеплення фасадів мінеральною базальною ватою Тернопіль

Виконуємо утеплення фасадів пінопластом та мінеральною ватою .

Виконують наші працівники.Наші матеріалами та доставка. Власне риштування.

Гарантія на якість фасадних робіт 2 роки документальна!.

Утеплення фасаду Тернопіль під ключ, утеплення стін Тернопіль, утеплення пінопластом Тернопіль, утеплення мінеральною ватою Тернопіль, фасадні роботи Тернопіль, утеплення фасадів Тернопіль

Питання про утеплення будинків у всі часи було досить актуальним. Теплий дім – це, по-перше, комфорт і затишок, по-друге, економія енергоресурсів, по-третє – надійність і довговічність будівлі.

Сьогодні на озброєнні будівельників існує велика кількість цікавих технологій, які дозволяють надійно утеплювати житлові будинки і виробничі будівлі. Взагалі утеплення будинків здійснюється за рахунок утеплення підлоги, покрівлі та стін будинку. В свою чергу для утеплення стін застосовують такі методи: фасадне утеплення, тобто утеплення зовнішніх стін і утеплення всередині приміщення, тобто внутрішніх стін.

Однією з сучасних технологій утеплення та опорядження фасаду є «мокрий» фасад. Результатом такого оброблення стає поліпшення мікроклімату всередині приміщення, що значно підвищує експлуатаційні характеристики будівлі.

Незважаючи на те, що дана технологія називається «мокрим» фасадом, насправді надлишків води у фасаді немає. Назва «мокрий» виникла через те, що штукатурний шар розводиться водою.

«Мокрий» фасад являє собою систему теплоізоляції, що складається з декількох шарів, при цьому кожен виконує свою конкретну функцію.

1. Клейовий – це шар, який складається зі спеціального клейового складу, за допомогою якого утеплювач кріпиться до основи плити.

2. Теплоізоляційний – це плити зі спеціального фасадного утеплювача, призначені для утеплення фасаду. Найчастіше використовуються мінераловатні або пінополістирольні.

3. Штукатурний – це шар, який складається зі штукатурки та армуючої склосітки, що має лугостійкиі властивості. Завдання цього шару полягає в тому, щоб прикрити шар утеплювача і створити штукатурну поверхню.

4. Декоративний – це шар, що утворює декоративне естетичне покриття.

Технологія «мокрий» фасад успішно застосовується на більшості поверхонь – цегла, різні види бетону (монолітний, пористий, збірний), оциліндрований брус, ДСП, фанера тощо. Даний вид утеплення дозволяє якісно і надійно утеплити фасад, приховати можливі недоліки, а також зробити красиве декоративне опорядження. Величезним достоїнством «мокрого» фасаду є те, що ви маєте можливість вибрати те що вам подобається з великого різноманіття фактурних і кольорових рішень.

До речі, «мокрий» фасад можна використовувати для утеплення більшості типів будівель як у багатоповерховому будівництві, так і в приватних будинках малоповерхової забудови. Слід пам'ятати, що технологія «мокрий» фасад є своєрідною системою, в якій всі елементи, що використовуються (клей, штукатурка, утеплювач, дюбеля, склосітка), необхідно підбирати так, щоб вони тривалий час забезпечували надійний захист фасаду будівлі. Тому для створення «мокрого» фасаду, по-перше, необхідно використовувати спеціальні сертифіковані матеріали, по-друге, для правильного виконання робіт краще скористатися послугами професіоналів. Крім того, даний вид утеплення необхідно проводити в теплий період, коли температура не опускається нижче +5° С.

Технологія «мокрого» фасаду має чимало переваг – великий вибір архітектурного, фактурного і кольорового рішення, зниження трудомісткості робіт, що проводяться, надійне утеплення при необхідності відкосів, можливість в подальшому під час ремонту оновлювати фасад.

 

Информация для заказа
  • Цена: от 380 грн./кв.м