Корзина
4 отзыва
+380673542452
Производители
Контакты
ПП ДКС-Моноліт
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38067351-10-29Логіст
+38035252-06-57Менеджер
+38067354-24-52Адміністратор
Ольга
УкраинаТернопольская областьТернопольвул.За Рудкою,33, оф.28(мікрорайон Новий Світ), склад Текстильна,28
Карта

Штукатурка декоративна «короїд» Ceresit CT 35

Штукатурка декоративна «короїд» Ceresit CT 35
  • Нет в наличии
  • Оптом и в розницу

291,78 грн.

Показать оптовые цены
Штукатурка декоративна «короїд» Ceresit CT 35
291,78 грн.
Нет в наличииШтукатурка декоративна «короїд» Ceresit CT 35
+38067351-10-29
Логіст
  • +38035252-06-57 Менеджер
  • +38067354-24-52 Адміністратор
+38067351-10-29
Логіст
  • +38035252-06-57 Менеджер
  • +38067354-24-52 Адміністратор
  • График работы
  • Адрес и контакты

Полімерцементні розчинна суміш для створення тонкошарових фактурних покриттів всередині і зовні будинків. Штукатурка Ceresit CT 35 Тернопіль

Властивості

 

стійка до атмосферних впливів

стійка до ударних навантажень

морозостійка

паропроникна

водостійка

Штукатурка Ceresit CT 35 Тернопіль(пігментована) призначена для декоративного оздоблення всередині і зовні будинків бетонних, цегельних оштукатурених підстав, а також при влаштуванні систем теплоізоляції фасадів.

Штукатурка Ceresit CT 35 (під фарбування) передбачає наступне фарбування акриловими, силікатними, силіконовими й іншими фарбами як на водній основі, так і на органічних розчинниках.

Можливе отримання різних «короедний» фактур.
Підготовка підстави

Підготовка основи здійснюється згідно СНіП 3.04.01-87 і ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих ​​руйнувань. Перед застосуванням штукатурки підстава очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи.
Зовні будівель

Підстави, віком не менше 28 діб, з міцних цементно-вапняних і цементно-піщаних штукатурок, цегли, а також бетону обробляються грунтуючою фарбою Ceresit CT 16. Неміцні підстави, а також підстави з високим водопоглинанням (гігроскопічністю), обробляються грунтовкою Ceresit CT 17, а потім – грунтуючою фарбою Ceresit CT 16.
Всередині будинків

Гіпсові підстави і підстави з неміцних цементно-вапняних і цементно-піщаних штукатурок, а також з гіпсокартонних плит, необхідно попередньо загрунтувати грунтовкою Ceresit CT 17, а після повного її висихання – грунтуючою фарбою Ceresit CT 16.

Малярні покриття з клейових і вапняних фарб слід ретельно видалити. Покриття з олійних і полімерних фарб слід видалити механічним шляхом або за допомогою розчинника.
Виконання робіт

Суху суміш розчинити чистою водою (температура води від +15 до +20 ° С) з розрахунку 0,20-0,21 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькооборотної дриля з насадкою або мішалки. Потім розчинну суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використання розчинної суміші можливо протягом 60 хвилин. Рекомендується наносити штукатурку на підставу, використовуючи шпатель, тертку або напівтерток з нержавіючої сталі. Штукатурка наноситься на основу товщиною 5-6 мм.

Потім формується товщина шару покриття, відповідна розмірами зерна, при цьому інструмент необхідно тримати під кутом 50 ° до оброблюваної поверхні, знімаючи зайву розчинну суміш до появи численних розривів. Після того, як розчинна суміш перестає липнути до пальців, в момент початкового схоплювання (від 5 до 30 хвилин в залежності від основи та умов застосування) слід за допомогою пластикової чи дерев'яної терки почати формування фактури. В залежності від часу витримки фактури, інтенсивності і напрямку руху терки можна отримати горизонтальні, вертикальні, кругові і перехресні поглиблення. При виконанні робіт по формуванню фактури інструмент необхідно тримати паралельно оброблюваної поверхні. Після формування структури через 72 години поверхню можна фарбувати фарбами на водній основі, через 7 днів – на основі органічних розчинників.

При роботі не можна застосовувати іржаві інструменти та посуд. Залишки розчинної суміші видаляються за допомогою води. Затверділий розчин можна видалити механічним шляхом.
Примітка

Штукатурку Ceresit CT 35 не рекомендується застосовувати для обробки цоколя і не можна змішувати з іншими матеріалами (фарби, штукатурки та ін.)

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 до +35 ° С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20 ± 2 ° С і відносній вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час окоркованія, схоплювання і твердіння суміші розчину може змінитися.
Рекомендації

Для збереження рівномірності кольору рекомендується при роботі на однорідних та великих поверхнях використовувати матеріали однієї партії, зазначеної на упаковці, а також воду з одного джерела.

Роботи на одній поверхні варто виконувати безупинно. У разі перерви в роботі необхідно приклеїти липку стрічку уздовж лінії, де планується завершення роботи, нанести на неї штукатурку й надати їй бажану структуру. Після робіт відразу ж видалити стрічку разом із залишками свіжої штукатурки.

При виконанні зовнішніх робіт слід уникати нанесення штукатурки на сильно обігріваються поверхні, наприклад, поверхні знаходяться безпосередньо під впливом прямих сонячних променів. Свіжу штукатурку необхідно протягом 3 днів захищати від дощових опадів, а також надмірного пересихання і негативних температур. З цією метою будівельні ліси необхідно прикрити сіткою або фольгою. У разі використання матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

Суміш містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно берегти очі і шкіру. У разі попадання розчинової суміші в очі негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.
Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.
Упаковка

Суміш Ceresit CT 35 фасується в мішки по 25 кг.
Технічні характеристики
Склад: полімерцементна суміш з мінеральними наповнювачами та модифікаторами
Витрата води для приготування розчинової суміші: 5,0-5,6 л води на 25 кг
Час використання розчинової суміші: до 60 хвилин
Температура основи при застосуванні розчинної суміші: від +5 до +35 ° С
Морозостійкість: не менше 75 циклів
Адгезія до бетону після витримування в повітряно-сухих умовах: не менше 0,5 МПа
Паропроникність: не менше 0,05 мг / м • год • Па
Витрата розчинної суміші (зерно 2,0 мм): близько 2,8 кг/м2
Витрата розчинної суміші (зерно 2,5 мм): близько 3,5 кг/м2
(Витрата розчинної суміші зерно 3,5 мм): близько 4,9 кг/м2

ДСТУ-П Б В.2.7-126: 2011, група Ц.1.ШТ4.

Характеристики
Фасовка материала (кг)25.0
Информация для заказа
  • Цена: 291,78 грн.
Отзывы о товаре