Корзина
4 отзыва
+380673542452
Производители
Контакты
ПП ДКС-Моноліт
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38067351-10-29Логіст
+38035252-06-57Менеджер
+38067354-24-52Адміністратор
Ольга
УкраинаТернопольская областьТернопольвул.За Рудкою,33, оф.28(мікрорайон Новий Світ), склад Текстильна,28
Карта

Штукатурка декоративна структурна біла Ceresit CT 36

Штукатурка декоративна структурна біла Ceresit CT 36
  • Нет в наличии
  • Оптом и в розницу

357,90 грн.

Показать оптовые цены
Штукатурка декоративна структурна біла Ceresit CT 36
357,90 грн.
Нет в наличииШтукатурка декоративна структурна біла Ceresit CT 36
+38067351-10-29
Логіст
  • +38035252-06-57 Менеджер
  • +38067354-24-52 Адміністратор
+38067351-10-29
Логіст
  • +38035252-06-57 Менеджер
  • +38067354-24-52 Адміністратор
  • График работы
  • Адрес и контакты

Розчинна суміш для виконання декоративної тонкошарової структурної обробки всередині і зовні будинків (зерно 2 мм).Штукатурка декоративна структурна біла Ceresi

Властивості Штукатурка декоративна структурна біла Ceresit CT 36 Теорнопіль

 

стійка до атмосферних впливів

стійка до ударних навантажень

гідрофобна

паропроникна

легко наноситься на поверхню конструкцій

Область застосування

Штукатурка Ceresit CT 36 призначена для декоративної структурної обробки поверхні усередині і зовні будинків по бетонним, підготовленим цегляним, обштукатурених підставах та в системах теплоізоляції фасадів. Можливе отримання різних за зовнішнім виглядом фактур.
Підготовка підстави

Підготовка основи здійснюється згідно СНіП 3.04.01-87 і ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих ​​руйнувань. Перед застосуванням штукатурки підстава очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи.
Зовні будівель

Підстави з міцних цементно-вапняних і цементно-піщаних штукатурок, цегли, а також бетону обробляються грунтуючою фарбою Ceresit CT 16. Неміцні підстави, а також підстави з високим водопоглинанням (гігроскопічністю) загрунтовуються грунтовкою Ceresit CT 17, а потім обробляються грунтуючою фарбою Ceresit CT 16.
Всередині будинків

Гіпсові підстави і підстави з неміцних цементно-вапняних і цементно-піщаних штукатурок, а також з гіпсокартонних плит необхідно попередньо загрунтувати грунтовкою Ceresit CT 17, а після повного висихання (4:00) грунтуючою фарбою Ceresit CT 16. Малярні покриття з клейових і вапняних фарб слід ретельно видалити. Покриття з олійних і полімерних фарб слід видалити механічним шляхом або за допомогою розчинника.
Виконання робіт

Суху суміш розчинити чистою водою (температура води від +15 ° C до +20 ° C) з розрахунку 0,20-0,23 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькооборотної дриля з насадкою або мішалки. Потім розчинну суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використання розчинної суміші можливо протягом 60 хвилин. Рекомендується наносити штукатурку на підставу, використовуючи шпатель, тертку або напівтерток з нержавіючої сталі. На основу штукатурка наноситься товщиною 5-6 мм. Після нанесення штукатурки в залежності від обраної фактури необхідно почати її формування.

В залежності від часу, інтенсивності і напрямку руху обраного інструменту можна отримати різні фактури. Формування фактур можливо за допомогою шпателя, лопатки, терки, пензлі, пляшки або інших інструментів.

Під час роботи не можна застосовувати іржаві інструменти та посуд. Залишки розчинної суміші видаляються за допомогою води. Затверділий розчин можна видалити тільки механічним шляхом.
Примітка

Штукатурку Ceresit CT 36 не рекомендується застосовувати для обробки цоколя і не можна змішувати з іншими матеріалами (фарби, штукатурки та ін.)

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 ° C до +30 ° C.. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20 ° С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час окоркованія, схоплювання і твердіння суміші розчину може змінитися. Штукатурка Ceresit CT 36 містить цемент і при взаємодії з водою наступає лужна реакція, тому під час роботи необхідно берегти очі і шкіру. У разі попадання розчинової суміші в очі слід негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.
Рекомендації

Для збереження рівномірності кольору рекомендується при роботі на однорідних та великих поверхнях використовувати матеріали однієї партії, зазначеної на упаковці, а також воду з одного джерела.

Роботи на одній поверхні варто виконувати безупинно, дотримуючись правила нанесення «мокре на мокре». У разі перерви при роботі необхідно приклеїти липку стрічку уздовж лінії, де планується завершення роботи, нанести на неї штукатурку й надати їй бажану структуру. Після робіт слід відразу ж видалити стрічку разом із залишками свіжої штукатурки. По можливості уникайте горизонтальних швів.

При виконанні зовнішніх робіт слід уникати нанесення штукатурки на сильно обігріваються поверхні, наприклад, що знаходяться безпосередньо під впливом прямих сонячних променів.

Свіжу штукатурку необхідно протягом 3 днів захищати від дощових опадів, а також надмірного пересихання і негативних температур. З цією метою будівельні ліси необхідно прикрити сіткою або фольгою. У разі використання матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.
Упаковка

Суміш Ceresit CT 36 фасується в мішки по 25 кг.
Зберігання

У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.
Технічні характеристики
Склад: полімерцементна суміш з мінеральними наповнювачами та модифікаторами
Витрата води для приготування розчинової суміші: 5,0-5,6 л води на 25 кг Ceresit CT 36
Час використання розчинової суміші: до 60 хвилин
Температура основи при застосуванні розчинної суміші: від +5 до +30 ° С
Адгезія до всіх підстав згідно галузі застосування: не менше 0,5 МПа
Морозостійкість: не менше 75 циклів
Коефіцієнт водопоглинання: не більше 0,5 кг/м2 • ч0, 5
Паропроникність: не менше 0,05 мг / м • год • Па
Витрата розчинної суміші: від 2,0 до 5,0 кг/м2 (залежно від інструменту і способу формування фактури)

ДСТУ-П Б В.2.7-126: 2006, група Ц.1.ШТ4.

Характеристики
Вид декоративной штукатуркиСтруктурная
Информация для заказа
  • Цена: 357,90 грн.
Отзывы о товаре