Корзина
5 отзывов
+380673542452
Производители
Контакты
ПП ДКС-Моноліт
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380673511029Логіст
+380352520657Менеджер
+380673542452Адміністратор
Юля
УкраинаТернопольская областьТернопольвул.За Рудкою,33, оф.28(мікрорайон Новий Світ), склад Текстильна,28
Карта

Штукатурка декоративна акрилова «короїд» Ceresit CT 64 Тернопіль

Штукатурка декоративна акрилова «короїд» Ceresit CT 64 Тернопіль
  • В наличии
  • Оптом и в розницу

859,92 грн.

Показать оптовые цены
Штукатурка декоративна акрилова «короїд» Ceresit CT 64 Тернопіль
859,92 грн.
В наличииШтукатурка декоративна акрилова «короїд» Ceresit CT 64 Тернопіль
Купить
+380673511029
Логіст
  • +380352520657 Менеджер
  • +380673542452 Адміністратор
Купить
+380673511029
Логіст
  • +380352520657 Менеджер
  • +380673542452 Адміністратор
  • График работы
  • Адрес и контакты

Штукатурка декоративна акрилова «короїд» Ceresit CT 64 Тернопіль Для виконання декоративної тонкошарової обробки поверхонь "короедний" фактурою всередині і зовн

Штукатурка декоративна акрилова «короїд» Ceresit CT 64 Тернопіль
Властивості

 

стійка до атмосферних впливів

стійка до ударних навантажень

гідрофобна (водовідштовхувальна)

еластична

легко наноситься на поверхню конструкцій

Область застосування

Штукатурка полімерна Ceresit CT 64 призначена для декоративної обробки поверхонь усередині й зовні будинків, по бетонних, підготовлених цегельних, оштукатурених підставах і в системах теплоізоляції фасадів, а також усередині приміщень по підставах з гіпсу, гіпсокартону, деревостружкових плит (після обробки їх грунтовками Ceresit CT 17 і Ceresit CT 16).

Не можна застосовувати для обробки цоколя.
Підготовка підстави

Підготовка основи здійснюється згідно СНіП 3.04.01-87 і ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути рівною, сухою і міцною, без видимих ​​руйнувань. Перед застосуванням штукатурки підстава очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. При необхідності підстави повинні бути вирівняні, наприклад, за допомогою Ceresit CT 29.
Зовні будівель

Міцні і щільні цементно-піщані і цементно-вапняні штукатурки («вік» не менше 14 діб), бетонні основи («вік» не менше 3 місяців, вологість 4%), міцна безшовна цегляна кладка (вік не менше 28 діб) перед нанесенням штукатурки попередньо обробляються Ceresit CT 16. Неміцні підстави, а також підстави з високою всмоктуючою здатністю заздалегідь необхідно обробити грунтовкою Ceresit CT 17, а потім через 4:00 нанести шар Ceresit CT 16.

Штукатурки наносяться після повного висихання Ceresit CT 16.
Всередині будинків

Гіпсові підстави вологістю менше 1% і підстави з сильно всмоктуючих цементно-вапняних і цементно-піщаних штукатурок необхідно попередньо загрунтувати грунтовкою Ceresit CT 17, а потім нанести Ceresit CT 16 і витримати до повного висихання.

Малярні покриття з клейових і вапняних фарб слід ретельно видалити, а поверхню загрунтувати Ceresit CT 16. Покриття з олійних і полімерних фарб слід видалити механічним шляхом або за допомогою розчинника, а потім всю поверхню обробити грунтовкою Ceresit CT 16.

Грунтовку Ceresit CT 16 рекомендується застосовувати в кольорі, наближеному до кольору штукатурки.
Виконання робіт

Вміст ємності ретельно перемішати. В залежності від умов застосування, консистенцію суміші можна змінити, додавши невелику кількість чистої води (не більше 150 мл на 25 кг маси), і знову перемішати. Забороняється використовувати іржаві ємностей та інструментів.

Ceresit CT 64 рівномірно наноситься на підставу сталевий терткою під кутом 60 ° до поверхні. Товщина шару, що наноситься повинна відповідати розміру зерен заповнювача. Після того, як нанесене покриття перестане прилипати до інструменту, можливе формування структури поверхні штукатурки пластмасовою теркою.

В залежності від часу, інтенсивності і траєкторії руху терки можна отримати горизонтальні, вертикальні, кругові і перехресні поглиблення.

Роботи на одній площині поверхні слід виконувати безперервно. У разі необхідності перерви в роботі приклеїти липку стрічку уздовж лінії, де закінчуються роботи, нанести на неї штукатурку й надати їй фактуру. Потім стрічку видаляють разом із залишками свіжої штукатурки. Після перерви продовжити роботу з зазначеного місця. Край нанесеної раніше штукатурки закрити липкою стрічкою, яку після нанесення нової ділянки штукатурки слід видалити.

У період формування структури поверхні і висихання штукатурки її не можна зволожувати. Чи не затверділу штукатурку, що потрапила в процесі нанесення на інші поверхні, можна змити водою. Затверділу штукатурку можна видалити тільки механічним шляхом.

Час повного набору міцності штукатурки – 3 тижні.
Примітка

Штукатурку Ceresit CT 64 не можна змішувати з іншими матеріалами (фарби, штукатурки та ін.)

Роботи слід виконувати в сухих умовах при відносній вологості повітря не вище 80% і температурі основи від +5 ° C до +30 ° С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20 ° С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання може змінитися. При роботі зі штукатуркою Ceresit CT 63 необхідно берегти очі і шкіру. У разі потрапляння суміші в очі негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.
Рекомендації

Для збереження рівномірності кольору рекомендується при роботі на однорідних та великих поверхнях використовувати матеріали однієї партії, зазначеної на упаковці, а також воду з одного джерела.

Роботи на одній поверхні варто виконувати безупинно, дотримуючись правила нанесення «мокре на мокре».

При виконанні зовнішніх робіт слід уникати нанесення штукатурки на сильно обігріваються поверхні, наприклад, що знаходяться безпосередньо під впливом прямих сонячних променів.

Свіжу штукатурку необхідно протягом 3 днів захищати від дощових опадів, а також надмірного пересихання і негативних температур. З цією метою будівельні ліси необхідно прикрити сіткою або фольгою. У разі використання матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.
Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях при температурі від +5 ° C до +30 ° С 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Оберігати від заморожування.
Упаковка

Суміш Ceresit CT 64 фасується в пластикові ємності по 25 кг.
Технічні характеристики
Склад: водна дисперсія синтетичних смол з мінеральними наповнювачами та модифікаторами
Щільність: близько 1,6 кг/дм3
Температура основи при застосуванні розчинної суміші: від +5 ° C до +30 ° С
Стійкість до впливу дощових опадів: через 24 години
Відкритий час: близько 15 хвилин
Еквівалент опору дифузії водяної пари повітряного прошарку, Sd (м): 0,26
Коефіцієнт водопоглинання, не більше: 0,15 кг / (м2 ч0.5)
Адгезія до бетону (в сухих і вологих умовах), не менше 0,5 МПа
Витрата СТ 64: (витрата продукту залежить від нерівності основи та навичок виконавця) від 2,7 до 3,0 кг/м2

ТУ У В.2.7-24.3-21685172-006: 2009.

Информация для заказа
  • Цена: 859,92 грн.